Hot Wheels City 2-in-1 Transforming Race Tower Playset

79.99

Bëhuni gati të përjetoni gara epike 2-në-1 me Hot Wheels City Transforming Race Tower.

Kjo Hot Wheels City Transforming Race Tower konvertohet nga pista garuese krah për krah me portat e nisjes së drejtë në një pistë të vetme shpejtësie me kthesa që do t’i pëlqejnë fëmijës tuaj. Ashensori mbresëlënës me dy anë funksionon si për modalitetin e garës ashtu edhe për atë të vetëm dhe e konverton automatikisht rutinën në transformim kullash! Vjen me 1 makinë me Hot Wheels. Lidheni atë me sete të tjera për të zgjatur garën.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Hot Wheels City Transforming Race Tower Playset dhe 1 veturë Hot Wheels
  • Përmban një modalitet super argëtues të garës, thjesht vendosni 2 makina në shkallë 1:64 në ashensor, lëshoni portën e nisjes së drejtë dhe shikoni garën e makinave në Hot Wheels
  • Lehtë për t’u lidhur me sete të tjera
  • Përafërsisht 26 inç i gjatë në modalitetin me një korsi
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HKX43

Our Product Number

552349

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.