Hot Wheels City T-Rex Chomp Down Playset

69.99

Luftoni dinosaurin dhe shpëtoni ditën në setin e lojës Hot Wheels City T-Rex Chomp Down.

Vendoseni makinën në stacionin e policisë dhe përplaseni për ta nisur drejt zonës së betejës. Garoni përmes gojës së një T-Rex masiv që po përpiqet të hajë Hot Wheels City. Është koha e duhur për të rrëzuar dinosaurin dhe për të shpëtuar ditën! Kur dino rrëzohet, sytë e tij kalojnë nga e verdha e zemëruar në X-të nokaut. Seti përmban pjesë për t’u lidhur me sete të tjera Hot Wheels (shiten veçmas) për të krijuar qytetin tuaj unik Hot Wheels.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Hot Wheels City T-Rex Chomp-Down set dhe 1 makinë lodër Hot Wheels
  • Kur dinosauri bie në humbje, sytë e tij ndryshojnë nga i zemëruar në X
  • Baza e pistës përfshin detaje të stacionit policor për të frymëzuar imagjinatën
  • Lidhe me sete të tjera Hot Wheels në mënyrë që fëmijët të mund të ndërtojnë një qytet Hot Wheels sipas dizajnit të tyre
  • Përmasat e përafërta: 45,6 x 18,3 x 102,9 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HKX42

Our Product Number

551974

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.