Hot Wheels Mario Kart – Diddy Kong Pipe Frame 1:64 Diecast Vehicle

12.00

Fuqizoni imagjinatën dhe tregimin krijues me Hot Wheels Mario Kart 1:64 Diecast Vehicle – Diddy Kong Pipe Frame.

Zgjidhni personazhet tuaja të preferuara të Mario Kart dhe garoni me këto automjete diecast 1:64.

Zgjidhni lojtarin tuaj të preferuar midis personazheve ikonë të Mario Kart. Kombinoni emocionet praktike të performancës së Hot Wheels, shmangni rreziqet, veçoritë e zhbllokimit, garën dhe rijetoni histori aventureske. Çdo figurë e lojtarit të Mario Kart është gjithashtu e përshtatshme për rrugën e Hot Wheels.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Hot Wheels Mario Kart 1:64 Diecast Vehicle
  • Diddy Kong po përpiqet të shkojë në Pipe Frame Kart
  • Karakteristika e motorit Dasher
  • Mund të përdoret me setet Hot Wheels (shiten veçmas)
  • Mblidhni personazhet ikonë të Mario Kart duke përfshirë Mario, Luigi, Peach, Yoshi, Toad, Bowser dhe më shumë (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: ‎3,18 x 6,35 x 4,45 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.