Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Ultimate Crush Yard Playset

54.99

Përgatituni për të përjetuar goditjen dhe përplasjen epike të stilit të Monster Truck në këtë set të Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Ultimate Crush Yard. Pas përplasjeve të makinës baza lëviz dhe dridhet, duke shtuar reagime shqisore për të përmirësuar lojën. Seti përfshin një Hot Wheels Monster Trucks Bone Shaker në shkallë 1:64 dhe 3 makina të tjera Hot Wheels. Mund të lidhet me sete të tjera në mënyrë që fëmijët të mund të ndërtojnë një botë Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Hot Wheels Monster Trucks Bone Shaker dhe 3 x Makina të grimcueshme
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HNB96

Our Product Number

528794

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.