Hot Wheels Monster Trucks HW Unstoppable Tiger Shark Remote Control Car

99.99

S’ka stok

Shqyeni dhe ngjituni nëpër të gjitha llojet e peizazheve me Hot Wheels Monster Trucks HW Unstoppable Tiger Shark R/C. Ky kamion monster me telekomandë është në ecje, duke përdorur teknologjinë e tij HW Terrain Stomp për të ‘shkelur’ mbi bar, shkëmbinj, trotuar dhe madje edhe makina Hot Wheels. (Makinat shtesë shiten veçmas.) Rimbushet me kabllon USB të përfshirë për 25 minuta lojë me një distancë prej 100 këmbësh. Ngjyrat dhe dekorimet mund të ndryshojnë.

Karakteristikat e produktit:

  • Hot Wheels Monster Trucks HW Unstoppable Tiger Shark R/C sulmon terrenet si një grabitqar i egër falë teknologjisë së tij HW Terrain Stomp që pushton dyshemetë, shkëmbinjtë, barin dhe më shumë!
  • Me dizajn inovativ dhe goma të mëdha me përmasa të mëdha Tread Attack, ky Tiger Shark ‘shkel’ mbi sipërfaqe të ndryshme duke imituar një tigër që vrumbullon në lëvizje.
  • Ky automjet shumë i detajuar në shkallë 1:15 përmban veprim me telekomandë me funksion të plotë, karikim USB dhe shpejtësi deri në 6 MPH.
  • Fëmijët dhe fansat e Monster Trucks Live mund të rikrijojnë sekuencat e tyre të preferuara të veprimit Tiger Shark nga shfaqja dhe, falë frekuencës së tij 2,4 GHz, mund të përdoret së bashku me automjetet e tjera R/C pa ndërhyrje. (Mjete shtesë shiten veçmas.)
  • Hot Wheels Monster Trucks HW Unstoppable Tiger Shark R/C bën një dhuratë epike për çdo adhurues të R/C dhe fëmijët 4 vjeç e lart.
  • Kërkesat për baterinë: 1 x Generic Li që rimbushet e përfshirë 2 x AA nuk përfshihet
  • I pershtatshem per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

Mattel

Our Product Number

559153

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5