Hot Wheels Track Builder Unlimited Premium Curve Playset

19.99

Ka stok

Krijoni një pistë unike me Hot Wheels Track Builder Unlimited Premium Curve Playset.

Pjesët e lakuara të pistave i ndihmojnë fëmijët të ndërtojnë çdo pistë, pavarësisht nga aftësitë e tyre të vozitjes. Ndërtoni një pistë të thjeshtë testimi S ose një pistë me shpejtësi të lartë me kthesa – zgjedhja është e juaja!

Inkurajoni aftësitë e ndërgjegjësimit hapësinor të fëmijëve teksa ata dizajnojnë dhe testojnë pistën e tyre unike, e cila është e përputhshme me çdo set Hot Wheels.

Seti i luajtjes Premium Curve 31 cm i gjatë vjen me:

  • 1x set luajtjeje Premium Curve
  • 1x makinë Hot Wheels

Për moshat 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GLC88

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.