Huffy E13 Competition 2 Wheel Scooter

49.99

SKU: 560488 Kategori: ,

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të kaloni kohë në park, ose thjesht të kaloni nëpër qytet, Skuteri Huffy E13 Competition 2 Wheel do t’ju çojë atje brenda një kohe të shkurtër.

Kufiri i asaj që mund të arrini në E13 është në imagjinatën tuaj. Korniza e lehtë e aluminit dhe kuverta shumë e gjatë, e shoqëruar me një pirun të hidroformuar prej çeliku, e bëjnë këtë një skuter të gjithanshëm të përshtatshëm në mënyrë ideale për një kalorës që kërkon të përparojë aftësitë e tyre.

Karakteristikat e produktit:

  • Frenat me parafango të pasme
  • Goma PU 110 mm me rrota aliazhi
  • Përmasat e përafërta: 47 x 67 x 12 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

Huffy

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

38329W

Age

8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.