Hungry Hippos

24.99

Vetëm 1 stok

SKU: 295071 Kategori: , ,

These four hungry hippos want to munch a bunch of marbles!

The faster you press their tails, the more marbles they try to chomp.

If your hippo gobbles the most, you win!

For 2 to 4 players.

WHAT’S IN THE BOX?

Specifications

Age

4 – 8 years

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

04533

Our Product Number

295071

Players

2-4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.