i-Fly Infrared Control Robot – Pink

15.00

Ka stok

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të shpejtojnë në ajër me këtë robot infrared i-Fly.

Pavarësisht nëse tregojnë aftësitë e tyre të mahnitshme ose praktikojnë marifetet e tyre, fëmijët do të kënaqen nga ky robot infrared. Me 10 minuta kohë fluturimi dhe teknologji të mahnitshme infrared, sigurisht që do të sjellë shumë argëtim dhe të qeshura në kohën e lojës. Kjo lodër është e përshtatshme vetëm për përdorim të brendshëm.

Karakteristikat e produktit:

  • Roboti mund të fluturojë deri në 10 minuta
  • Dizajn rozë
  • Karikohet plotësisht në 30 minuta
  • Kabllo karikimi e përfshirë
  • Mos harroni të shikoni pjesën tjetër të gamës i-Fly, ku do të gjeni shumë robotë, helikopterë dhe lodra interaktive.
  • Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Braha

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

FB2590P

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.