I-fly Helicoper – Blue

15.00

Vetëm 2 stok

SKU: 548943 Kategori:

Specifications

Age

8 – 83 Years

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

548943

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.