Imaginext DC Super Friends Batman Insider & Exo Suit Playset

54.99

S’ka stok

SKU: 562396 Kategori: , , , ,

Shpëtoni ditën me Imaginext DC Super Friends Batman Insider & Exo Suit.

Vizitorët janë të lirë në Gotham City dhe i takon Batmanit të shpëtojë ditën. Bashkangjisni aeroplanin me figurën e Batman-it për të fluturuar mbi qytet në patrullë. Zbuloni armikun dhe bashkohuni me kostumin Exo për më shumë fuqi zjarri. Hapni pllakën e gjoksit në kostumin Exo dhe uleni Batmanin brenda, më pas ngarkoni një predhë për ta nisur kundër armikut. Kapni armikun me prangat tuaja për të ndihmuar në fitimin e betejës dhe për të shpëtuar ditën! Shtypni butonin në rripin e ndihmës Exo Suit për të aktivizuar efektet e dritës dhe zërit për t’i dhënë jetë aksionit.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: set lojërash Imaginext DC Super Friends Batman Insider & Exo Suit me figurë dhe aksesorë Batman
  • Përmban drita dhe efekte zanore
  • Kërkesat për baterinë: 3 x LR44 (përfshirë)
  • Përmasat e përafërta: 30.5 x 17.5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HGX98

Our Product Number

546203

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.