Imaginext DC Super Friends The Joker Insider & LaffBot Playset

49.99

SKU: 562397 Kategori: , , ,

Krijoni probleme me Imaginext DC Super Friends The Joker Insider & LaffBot Playset.

Princi Palaqo i Krimit është i lirë në Gotham City. Bashkangjisni aeroplanin me figurën e Joker për të fluturuar mbi qytet duke shkaktuar kaos. Bashkohuni me LaffBot për më shumë fuqi zjarri. Hapni pllakën e gjoksit në LaffBot dhe uleni Joker brenda, më pas ngarkoni një predhë për ta nisur drejt heroit. Kapeni super heroin dhe futeni në kurth me prangat tuaja! Shtypni butonin në rripin e shërbimeve të LaffBot për të aktivizuar efektet e dritës dhe zërit për të gjallëruar aksionin.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Imaginext DC Super Friends The Joker Insider & LaffBot Playset me figurën dhe aksesorët The Joker
  • Përmban drita dhe efekte zanore
  • Kërkesat për baterinë: 3 x LR44 (përfshirë)
  • Përmasat e përafërta: 30.5 x 17.5 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HKN47

Our Product Number

553528

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.