Imaginext: Jurassic World – Camp Cretaceous Vehicle, Figure and Dinos Pack

39.99

Ka stok

SKU: 554181 Kategori: , ,

I takon aventurierit tuaj të vogël të ndihmojë në grumbullimin e disa dinosaurëve me setin Imaginext Jurassic World Camp Cretaceous Runaway Dinos nga Fisher-Price!

Fëmijët mund ta vendosin figurën e Benit në automjetin 4×4 dhe të zbresin për të kërkuar një foshnjë Raptor, Bumpy, foshnjën Ankylosaurus dhe një dinosaur Dracorex. Por kini kujdes – shtypni butonin në kurrizin e Dracorex-it dhe ajo godet kokën!

Karakteristikat e produktit:

  • Përmbajtja: Imaginext Jurassic World Camp Cretaceous Vehicle, Figura dhe Dinosaurët
  • Shtypni butonin në pjesën e pasme të Dracorex-it për një veprim të mrekullueshëm të goditjes së kokës
  • Rikrijo aventurat nga Jurassic World: Camp Kretaceous me këtë automjet dhe set figurash Imaginext
  • Përmasat e përafërta: 16,3 cm (L) x 10,5 cm (H)
  • E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

HCR94

Our Product Number

554181

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5, 5 – 8