Imaginext Jurassic World Mega T-Rex Action Figure

49.99

Sillni në shtëpi aksionin e zhurmshëm të filmave Jurassic World me këtë dinosaur Imaginext Mega Mouth T-rex nga Fisher-Price.

Kontrolloni veprimin emocionues me një dorezë, pasi dinosauri hidhet, kafshon dhe gëlltit prenë e saj të tërë! Fëmijët mund të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga filmat, ose të imagjinojnë histori të reja të tyre me këtë dinosaur të papërpunuar.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Imaginext Mega Mouth T-Rex Dinosaur dhe mini Figura
  • Krijoni aventura emocionuese Jurassic World me këtë dino gjigante!
  • Hidhe T-Rex përpara, copëto figurën dhe gëlltite të gjithë!
  • Përmban një dorezë për të lëvizur kokën dhe qafën e dinos, për të shtypur këmbëzën për veprimin përfundimtar të kërcitjes
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GBN14

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.