Imaginext Jurassic World Thrashin’ Action T. Rex Dinosaur Figure

54.99

S’ka stok

Adhuruesit e dinosaurëve mund ta bëjnë kohën e tyre të lojës më emocionuese se kurrë me figurën e dinosaurëve Imaginext Jurassic World Thrashin’ T. Rex nga Fisher-Price!

Fëmijët mund të kontrollojnë çdo lëvizje të kësaj figure të egër duke përdorur veprimet ndërvepruese. Shtypni butonin për të ndryshuar sytë e Tyrannosaurus Rex-it nga të qetë në të zemëruar, më pas përdorni bishtin dhe këmbëzën për të kontrolluar veprimin ndërsa kërcen dhe përplaset!

Karakteristikat kryesore:

  • Nuk kërkohen bateri
  • Përveç veçorive të lëvizjes së aktivizuar me butona, kjo lodër emocionuese e dinosaurëve përmban gjithashtu ngjyra dhe tekstura autentike, duke sjellë emocionet e Jurassic World në shtëpinë tuaj.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HFC04

Our Product Number

552660

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.