2 In 1 Brain Puzzles

9.00 12.00

Vetëm 1 stok

SKU: 546594 Kategori: , , , Etiketë:

Fëmijëve do t’u pëlqejë sfida kur luajnë me këtë set super argëtues 2-në-1 për enigma të trurit.

A mundet i vogli juaj të zgjidhë enigmat? Fëmijëve do t’ju pëlqejë të përpiqen t’i kuptojnë ndërsa luajnë me këtë set me ngjyra të ndezura. Ata kanë dy opsione për të zgjedhur, gjarpërin dhe topin e ylberit, duke e bërë kohën e lojës edhe më tërheqëse.

Këto enigma portative janë ideale për t’i sjellë me vete në udhëtime të gjata me makinë ose për një vend argëtimi gjatë ngjarjeve ‘të mërzitshme’.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R05-0875/ENT

Our Product Number

546594

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids