Inflatable Giant 85cm Pool Toy – Heart Beach Ball

7.50 15.00

Ka stok

SKU: 536983 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

3 years+

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-2765

Our Product Number

536983

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.