inkFluencer Click N Colour Marker Set

23.00

S’ka stok

SKU: 562903 Kategori:

Vizatoni modelet tuaja të frymëzuara nga moda me setin inkFluencer Click N Color Marker Set.

Në partneritet me influencerët e TikTok Wear Cute, inkFluencer ju sjell furnizime arti DIY argëtuese, të frymëzuara nga rrjetet sociale. Ky set inovativ shënuesish me vjen me dy stilolapsa specialë të bojës Fluencer, 32 majë shënuesish në një larmi ngjyrash dhe një kuti për ruajtje.

Zgjidhni një ngjyrë, shtypni njërën nga maja derisa të dëgjoni majën të klikojë në vend dhe lironi kreativitetin tuaj në letër të zbrazët! Kur të keni mbaruar me një ngjyrë, thjesht klikoni butonin për të lëshuar majën përsëri në vendin e saj në tabaka. Pastaj, ndërroni ngjyrat përsëri dhe përsëri për të përfunduar vizatimet tuaja. Ju madje mund të zgjidhni nga tre gjerësi të ndryshme të majës së shënuesit të zi për të vizatuar dhe përshtatur.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Set me shënues me ngjyra Click N Click N InkFluencer me 2 x stilolapsa speciale inkFluencer, 32 x majë shënuesish, 1 x kuti ruajtëse kallaji, 1 x tabaka të lëvizshme dhe 1 x fletë udhëzimi
  • Përmasat e përafërta: 28 x 5 x 28 cm
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6063603

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.