Izigo isofix base i size – stokke

219.90 279.00

SKU: 300449300 Kategori: Etiketë:

Baza isofix Stokke për iZi Go Modular nga BeSafe
Baza Isofix për sediljen e re iZi Go Modular

Specifications

Manufacturer

STOKKE

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

7040354493007

Our Product Number

300449300

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.