Jacks 360 Loop Glow Tracks with Light Up Car – 160 Piece Track

20.00

SKU: 558544 Kategori: ,

Perdredhni dhe rregulloni me Jacks 360 Loop Glow with Light Up Car. Ky set pista garash prej 160 pjesësh përmban pistë që lidhen së bashku me lehtësi. Bëni kombinime të pafundme të rrugëve duke shtuar ose hequrpjesët. Shtoni një loop track për edhe më shumë argëtim dhe shikoni se si makina bën një rrotullim 360shkallë!

Makina e garave përmban fenerët LED që ndizen ndërsa kalon nëpë pistë. Fikni dritat dhe shikoni se si pista shumëngjyrëshe shkëlqen në errësirë kur ndriçohet nga makina e garës.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 142 pjesë që shkëlqejnë në errësirë, 1 makinë ndriçuese, 4 kapëse në pemë, 2 palë trarë, 2 palë këmbë trarësh, 4 goma rezervë, 4 shenja trafiku
  • Kombinime të pafundme pistash
  • Makina me ndriçim LED kapet në pistë për lëvizje pa mundim
  • Vendoseni pistën dhe makinën në rrezet e diellit direkte për të karikuar për rezultate më të mira
  • Kërkesat për baterinë: 3 X AAA (nuk përfshihen)
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3921-A

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.