Jacks 4 in 1 Excavation Discovery Set

20.00

SKU: 558135 Kategori: ,

Fëmijët mund të kenë një aventurë epike gërmimi me këtë set zbulimi 4 në 1, duke përfshirë minierat e gërmimit të arit, krijesat zvarritëse, dhëmbët e peshkaqenëve dhe gërmimet e dinosaurëve!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 4 sete gërmimi me artefakte tematike
  • E shkëlqyeshme për t’u ndarë me miqtë ose për t’i mbajtur fëmijët të zënë
  • E pershtatshme per moshat 7+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3993-A

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.