Jacks Colour Your Own Squishems Cute Pals

9.00

SKU: 558177 Kategori: ,

Bëhuni gati për argëtim përfundimtar të pikturës me temën e kafshëve me këtë set artizanati Color Your Own Squishems Cute Pals.

Po kërkoni setin perfekt të pikturës për vogëlushin tuaj të fiksuar me kafshë? Mos kërkoni më tej! Këto Pet Pal Squishems të adhurueshëm vijnë me bojëra dhe një furçë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Squishems Pet Pals, bojë pudre, bojëra, furçë bojë dhe udhëzime
  • E përkryer për të promovuar kreativitetin dhe imagjinatën e të vegjëlve tuaj
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-5261

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.