Jacks Creative Sprout Grow Your Own Ant Maze

5.00 14.00

SKU: 556196 Kategori: , , , Etiketë:

Mësoni gjithçka rreth botës magjepsëse të milingonave me këtë set argëtues dhe informues Sprout Grow Your Own Ant Maze.

Shikoni si dhe ndërtoni dhe ndryshoni mjedisin e tyre dhe krijoni një labirint të milingonave ndërsa i vëzhgoni ato përmes këtij seti të lehtë për t’u përdorur.

Karakteristikat e produktit

  • Rezervuar dhe kapak plastik, vaskë grumbullimi me kapak, qese pluhur xhel, fara borziloku, xham zmadhues, shkop dhe udhëzime të thjeshta për t’u ndjekur
  • Përzieni xhelin, rriteni borzilok dhe më pas shtoni milingonat
  • I lejon fëmijët të shohin lehtësisht brenda mjedisit të milingonave
  • Shihni se si milingonat dhe ekosistemi i tyre ndryshojnë me kalimin e kohës
  • Një mënyrë e shkëlqyer për të inkurajuar fëmijët të mësojnë rreth milingonave dhe ekosistemet
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R03-1186/ENT

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.