Jacks Fashion Design Studio

12.00

S’ka stok

SKU: 550379 Kategori:

Krijoni dizajne të mahnitshme të modës me këtë Studio të Dizajnit të Modës nga Jacks.

Ky set është i përsosur për çdo mini fashionist, thjesht kombinoni kreativitetin tuaj me mjetet për të prodhuar dizajne elegante dhe veshje mahnitëse.

Vizatoni një koleksion piste, me 8 modele për stil dhe mbi 200 kombinime për të krijuar dhe personalizuar, në mënyrë që të mund të shfaqni anën tuaj në modë.

Ky set loje ju lejon të lini imagjinatën tuaj të egër. Vizatoni fustane, funde, këmisha dhe më shumë për një gardërobë. Opsionet e veshjeve janë të pafundme!

Për moshat 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

R65-0968-A

Our Product Number

550379

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8