Jacks Flexible Glow Tracks Single Car (Styles Vary)

5.00

Ka stok

Bëhuni gati për të ndriçuar pistën e garës me këtë Makinë të mrekullueshme nga linja Jacks Flexible Glow Tracks (stilet ndryshojnë).

Qoftë nëse po tregoni aftësitë tuaja të marifeteve ose po garoni kundër shokëve tuaj, kjo makinë e mahnitshme me ndriçim nga Jacks është shumë argëtuese. Ka shumë ngjyra të ndryshme në dispozicion, dhe secila shkëlqen ndërsa shpejtoni rrugën tuaj për orë të tëra argëtimi. Megjithatë, stilet ndryshojnë, kështu që ne nuk mund të garantojmë se cilin do të merrni.

Kjo makinë është e kombinueshme me sferën e  Jacks Flexible Glow Tracks. Shikoni koleksionin e plotë për të shtuar argëtim edhe më të shpejtë në koleksionin tuaj të lodrave.

Për moshat 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3922

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.