Jack’s Make Your Own Glow Creepy Crawlie Clings

6.75

Ka stok

SKU: 534327 Kategori: ,

Luani dhe eksperimentoni me këtë set nga Jack’s – Make Your Own Glow Creepy Crawlie Clings.

Përziejini përbërësit dhe ngjyrën, më pas formojini në formën e krijesave rrëqethëse që keni zgjedhur. Kur të vendoset, krijimi juaj do të ngjitet në sipërfaqe të lëmuara, si xhami dhe dritare.

Këta zvarranikë të lezetshëm rrëqethës janë edhe më të mrekullueshëm – ato shkëlqejnë në errësirë!

Përdorni imagjinatën tuaj dhe mendoni për histori dhe aventura zbavitëse për të luajtur zvarranikët tuaj rrëqethës.

E përshtatshme për moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

 RMS International

Manufacturer Number

R65-2069-A

Our Product Number

534327

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids