Jack’s Neon Drawing Board

12.00

S’ka stok

SKU: 534369 Kategori:

Arti juaj do të jetë i padiskutueshëm me Neon Drawing Board nga Jack’s.

Përdorni tre ngjyrat e neonit të përfshira në paketim për të vizatuar vizatime të lezetshme ose për të lënë mesazhe në tabelën e vizatimit me neon.

Aktivizoni ndriçuesin LED për t’i bërë krijimet tuaja të shkëlqejnë dhe të verbojnë!

Janë tre shabllone argëtuese në këtë set për t’ju dhënë disa ide, por me fshirjen e lehtë të vizatimit, nuk ka fund për vizatimet kreative që mund ti bëni me Neon.

Kërkohen bateri.

Kreativitet i mrekullueshëm neoni për 6 vjeç e lart.

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-2071

Our Product Number

534369

Batteries Required

3 x AA (not included)

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.