Jack’s Sensory Ball Pack

12.00

S’ka stok

SKU: 544809 Kategori: ,
  • Shijoni shumë stimulim të prekshëm me këtë paketë me top shumëngjyrësh ndijor nga Jacks.

    Pavarësisht nëse jeni duke luajtur në banjë ose duke u argëtuar në kopsht, ky set I topave ndijorë është shumë argëtuese! Ai përfshin 5 topa shumëngjyrëshe, me shumë sipërfaqe dhe tekstura të ndryshme për t’u zbuluar. Kthejini ato përreth, shtrëngojini ose praktikoni aftësitë tuaja të hedhjes; çfarëdo që të vendosni, do të argëtoheni shumë.

    Nënat dhe baballarët do të vlerësojnë që këto Topa ndijore ndihmojnë në stimulimin e shqisave tuaja dhe zhvillimin e koordinimit të syve dhe duarve.

    Për moshat 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-3671

Our Product Number

544809

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.