Jay’s Thunder Dragon EVO – 71760

25.99

Ka stok

Ninxhave të vegjël të moshës 6+ do t’ju pëlqejë të krijojnë historitë e tyre të mbushura me argëtim me setin e lojërave të Jay’s Thunder Dragon EVO (71760). Me këmbë, krahë, nofull, kokë dhe një bisht të ngjashëm me armë, lodra e dragoit mund të shndërrohet edhe me krahë më të mëdhenj dhe më të fortë.

Seti vjen me 2 minifigura: Jay i armatosur me nunchucks dhe një shpatë, dhe Viper Flyer me një jetpack dhe shpatë, për të garantuar përplasje të mahnitshme.

Lodrat NINJAGO kanë fuqinë për të joshur fëmijët larg ekraneve të tyre në një botë gjithëpërfshirëse. Këtu ata mund të bashkohen me heronjtë e tyre të guximshëm ninja për të luftuar armiqtë me një koleksion ndërtimi, duke përfshirë motoçikleta, mekanikë dhe tempuj ninja.

Fëmijët mund të luajnë histori të mbushura me aksion me këtë LEGO® NINJAGO® Jay’s Thunder Dragon EVO (71760)

2 minifigura – Seti përfshin Jay me nunchucks, i cili mund të përmirësohet me një kapuç dhe një shpatë, plus Viper Flyer të armatosur me një shpatë dhe jetpack

Koleksiononi 7 sete të tjera NINJAGO®, duke përfshirë Zane’s Power Up Mech EVO (71761), Kai’s Fire Dragon EVO (71762) dhe Lloyd’s Race Car EVO (71763)

Ky set lojërash ninja me 140 pjesë u lejon fëmijëve të moshës 6 vjeç e lart të ndërtojnë ndërsa luajnë aventura emocionuese me heronjtë e tyre ninja

Me përmasa mbi 32 cm të gjatë, kjo lodër dragoi është madhësia ideale për fëmijët që ta marrin me vete kudo që shkojnë

Blloqet LEGO® plotësojnë standardet e rrepta globale të sigurisë

E përshtatshme për moshën 6+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

71761

Our Product Number

LE71760

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.