Jenga: Super Mario Edition

27.99 34.99

Ka stok

SKU: 548216 Kategori: , , , , Etiketë:

Argëtohuni me këtë Jenga emocionuese Super Mario Edition.

Frymëzuar nga videoloja juaj e preferuar, kjo Jenga e mrekullueshme i jep një shtysë të re argëtimit klasik të ndërtimit të blloqeve. Përdorni rrotulluesin për të parë sa blloqe duhet të vendosni dhe më pas shikoni se sa larg duhet të ngjitet personazhi juaj. Megjithatë, kujdes! Ju nuk dëshironi që kulla të bjerë.

Brenda kutisë, do të gjeni blloqe, 4 personazhe, kartëmonedha, letra loje, një rrotullues e të tjera! Udhëzimet e plota janë brenda në paketim për t’ju ndihmuar të filloni lojën

Për moshat 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Manufacturer Number

E9487

Our Product Number

548216

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.