JoJo Siwa Cupcake Makeup Case

7.00 9.99

S’ka stok

Bëhuni glam ashtu si JoJo me këllëfin e grimit Cupcake.

Ky set super i lezetshëm përfshin grim për sytë, buzët dhe faqet – të gjitha në një kuti të përshtatshme në formë keku që mund ta merrni kudo.

Karakteristikat e produktit:

  • E butë në lëkurë dhe lahet lehtësisht
  • E përshtatshme për moshat 5+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Manufacturer Number

320-10104-N

Our Product Number

531678

Age

5 – 8, 8 – 11