Jurassic World Dinosaur Egg Smash Excavation Set

10.00

“Seti i gërmimit të vezëve të thyera Teh Jurassic World i lejon gjeologët e rinj të përdorin mjete gërmimi për të gërmuar vezën e tyre të dinosaurëve, si një gërmim mini arkeologjik!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin vezë të mëdha gërmimi, mini lodra plastike, mjete gërmimi dhe karta mësimi
  • dhuratë ideale për çdo rast
  • Përmasat e përafërta: 18 x 15 x 10 cm
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

93-0055/ENT

Our Product Number

556161

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.