Jurassic World Dinosaur Explorer Treasure Hunt

15.00

“Gjuetia e thesarit të Dinozaurëve të Jurassic World është një komplet i shkëlqyeshëm për eksploruesit e vegjël, të gjejnë, zbulojnë dhe mësojnë rreth dinosaurëve me këtë grup argëtues.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin xham zmadhues, fletë të listës së shënimeve, udhëzime, skelet dino, fosile, copë qelibar të rremë, fosil të rremë, mini laps, karta të dhënash, stilolaps të bardhë
  • Dhuratë ideale për eksploruesit e vegjël
  • Përmasat e përafërta: 21 x 27 x 5 cm
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

93-0029/ENT

Our Product Number

556168

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.