Jurassic World Dominion Earth Fossil Dig Kit

13.99

Kthehuni në epokën parahistorike për një aventurë emocionuese praktike që lejon fëmijën tuaj të bëhet një paleontolog i vërtetë.

Lëreni eksploruesin tuaj të vogël të gërmojë me kënaqësi dhe të zbulojë atë që ndodhet nën rërë…

Ky set emocionues përfshin një shpatull, daltë, çekiç, zhul, rërë kinetike, gurë, fosile, një lodër të fshehur dhe orë argëtimi të garantuara për çdo adhurues të dinosaurëve.

E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

93-0041/ENT

Our Product Number

556173

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.