Jurassic World Dominion Glow T-Rex Skull Dig Kit

11.00

Ka stok

SKU: 556159 Kategori: ,

Luaj rolin e një paleontologu në kërkimin e provave me Kompletin Jurassic World Dominion: Glow T-Rex Skull Dig Kit.

Këto krijesa magjepsëse që dikur bredhin në Tokë, po presin të zbulohen nga ju! Përdorni mjetet tuaja të veçanta të çekiçit dhe daltës për të gërmuar me kujdes T-Rex-in tuaj, pasi ta keni gjetur sigurohuni që të montoni skeletin dhe më pas të jeni të lirë ta ekspozoni në ekspozitën tuaj të dinosaurëve.

A keni vënë re ende diçka të veçantë tek ai? Ai shkëlqen në errësirë! Gërmoni, gjeni dhe ndërtoni pjesën tuaj të Historisë Dino!

E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

93-0046/ENT

Our Product Number

556159

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8