Jurassic World Dominion Uncaged Velociraptor ‘Beta’ Dinosaur Figure

37.99

Njihuni nga afër me këto figura të dinosaurëve Uncaged Rowdy Roars të frymëzuara nga aksioni dhe aventura emocionuese e Jurassic World Dominion!

Kjo figurë ndërvepruese e Velociraptor ‘Beta’ sjell një dimension krejtësisht të ri në marrëdhëniet e njerëzve dhe dinozaurëve, pasi aktivizohet me prekje për të Lëvizur, CHOMP dhe ROAR! Me një vështrim intensiv dhe dizajn të stilizuar, ngjyra dhe tekstura, ai bën një shtesë të shkëlqyeshme të egër për çdo koleksion dinosaurësh.

Një përkëdhelje në kokë rezulton në kërcitje dhe ulërima të paparashikueshme, fëmijët mund ta godasin figurën nën mjekër për ta bërë atë të lëkundet drejt tyre me zë.

Kjo figurë e veçantë ka një pamje të njohur, por bazohet në një dinosaur të ri emocionues të prezantuar në Jurassic World Dominion.

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo lodër elektronike është rreth 7 inç e gjatë
  • Ngjyrat, dimensionet dizajnet mund të ndryshojnë.
  • Fëmijët mund të mbledhin të gjitha figurat për të krijuar një botë të tyre të Jurassic
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GWY55

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.