Jurassic World Mystery Puzzle 2 Pack (Styles Vary)

12.00

SKU: 562906 Kategori: , , ,

Adhuruesit e Jurassic World do ta pëlqejnë sfidën emocionuese të këtij seti Mystery Puzzle 2 (Styles Vary).

Jurassic World Dominion është filmi më i ri i Jurassic Park që si ju ashtu edhe fëmijët tuaj do ta adhuroni njëlloj. Nëse ju pëlqen filmi origjinal, do të kënaqeni duke rijetuar momentet e filmit në këtë paketë të re puzzle. Ju do të merrni dy nga shumë fotografi të dinosaurëve që paraqesin dinosaurët parahistorikë nga filmat. Vijnë në një paketë në formë vezësh të plasaritura dinosauri, këto puzzle janë shumë të lehta për t’u ruajtur në raftin tuaj të lojës ose në kutinë e lodrave.

Këto puzzle misterioze paraqesin një sfidë emocionuese, por të realizueshme që do të jetë argëtuese dhe do të ndihmojë në zhvillimin e të mësuarit. Ju do të citoni rreshta nga filmat dhe do të rikujtoni skenat tuaja të preferuara në një kohë të shkurtër me këtë pako puzzle prej 46 pjesësh. Cilin enigmë do të zbuloni?

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin Setin Jurassic World Mystery Puzzle 2
  • Çdo puzzle misterioze përmban 46 pjesë
  • Do të merrni dy nga shumë foto dinosaurëve që paraqesin dinosaurët prehistorikë nga filmat
  • Vijnë në një paketë veze dinosauri, këto puzzle janë shumë të lehta për t’u ruajtur në raftin tuaj të lojës ose në kutinë e lodrave
  • Përmasat e përafërta: 16 x 12 x 23 cm
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6064635

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.