Jurassic World Uncaged Rowdy Roars Atrociraptor Dinosaur Figure

37.99

SKU: 562948 Kategori: , ,

Njihuni nga afër me figurën e dinosaurëve të atrociraptorit, të dalë nga Bota Jurassic Rowdy Roars.

Frymëzuar nga aksioni dhe aventura emocionuese e Jurassic World: Dominion, këto figura ndërvepruese sjellin një dimension krejtësisht të ri në marrëdhëniet e njerëzve dhe dinozaurëve, pasi ato aktivizohen me prekje për të lëvizur, kërcyer dhe ulëritur! Vështrimi i tyre intensiv dhe dizajni i stilizuar, ngjyrat dhe teksturat i bëjnë ato një shtesë emocionuese për çdo koleksion dinosaurësh. Një përkëdhelje në kokë rezulton në klithma dhe ulërima të paparashikueshme. Fëmijët mund ta godasin figurën nën mjekër për ta bërë atë të lëkundet drejt tyre me zë. Duke qëndruar rreth 7 inç në lartësi, këto dinos elektronike janë gati për të zgjeruar lojën e dinosaurëve.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x Jurassic World: Dominion Uncaged Rowdy Roars figure dinosauri
  • Këto dinos të aktivizuara me prekje lëvizin, kërcejnë dhe gjëmojnë
  • Gudulisni dinosaurët nën qafën e tyre për t’i bërë ata të lëkunden përpara ndërsa bëjnë tinguj dinosauri
  • Mblidhni të gjitha figurat për të krijuar një botë Jurassic (shiten veçmas)
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GWY57

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.