Jurassic World Wild Chompin’ Carnotaurus “Toro” Dinosaur

34.99

Vetëm 1 stok

SKU: 554326 Kategori: , ,

Lodra e dinosaurëve Jurassic World Wild Chompin’ Carnotaurus “Toro” përfshin veprime të ndryshme dhe detaje realiste për të argëtuar fansat e dinosaurëve.

Është koha për aventura me dinosaurët falë figurës Jurassic World Wild Chompin’ Carnotaurus “Toro”, fëmijët do ta duan Toron dhe do të përjetojnë shprehjet dhe tingujt e një dinosauri të zbutur përkohësisht; thjesht goditni butonin në kokë për të parë sytë e Toros që mbyllen. Kini kujdes për butonin poshtë bishtit, ndërsa qafa e dinosaurit shtrihet dhe nofullat zvogëlohen! Ju gjithashtu mund të mbani bishtin dhe të rrotulloni atë për më shumë veprime tregimtare me këtë lodër Jurassic World.

Karakteristikat e produktit:

  • E frymëzuar nga Jurassic World, kjo lodër emocionuese ka veprime të ndryshme për të sjellë emocionet e dinosaurëve në shtëpinë tuaj.
  • Goditni butonin në kokën e Toros për ta zbutur dhe për të parë mbylljen e syve të tij, por kujdes butonin poshtë bishtit të tij, pasi qafa e Toros zgjatet dhe nofullat CHOMP!
  • Përmasat e përafërta: 12 x 21 cm
  • Bateritë e përfshira
  • E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Mattel

Manufacturer Number

HBY84

Our Product Number

554326

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11