Quick Links Game

20.00

SKU: 555771 Kategori: ,

Quick Link është një lojë shpejtë, për fjalë, për të gjithë familjen, që ndihmon në zhvillimin e aftësive të arsyetimit fjalorik në një mënyrë argëtuese dhe emocionuese! A mund të gjeni lidhjen me një shikim?

Lojtarët garojnë për të përdorur thikat e tyre të mbushura me vakum për të kapur sa më shumë fjalë sa mundet që janë të lidhura në mënyrë logjike. Kur një kundërshtar bën një lidhje diskutimare, shtypni thikën tuaj për t’i treguar atyre!

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 50 x karta objekti, 50 x karta atributesh, 4 x thika me vakum, 1 x rregulla. 2 ose më shumë lojtarë.
  • Për moshën 7 vjet e më lart.
  • Dimensionet e kutisë: L20, G24.7, D5.8 cm.
  • Nuk është e përshtatshme për fëmijë nën 36 muaj.

Specifications

Manufacturer

Hasbro

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

555771

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.