Ka-Wazie Scrapbook (Styles Vary)

15.00

Ka stok

SKU: 530678 Kategori:

Shkruani çkado që ju vjen në mendje mbi personalitetin tuaj në librin e shënimeve Ka-Wazie.

Ai përfshin mbi 150 pjesë të aksesorëve, kështu që shtoni shkëlqim, foto dhe detaje të tjera për ta bërë tuajin këtë libër shënimesh. Për më tepër, adhuruesit e sirenave ose njëbrirëshve do t’i pëlqejnë modelet magjike.

Një dhuratë e shkëlqyer për moshat 8+ vjeç.

Çfarë ka në kuti?

  • Libri i shënimeve
  • 150 x aksesorë

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-1164

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.