Karma’s World – Carrie Bautista Fashion Doll

17.00

SKU: 564002 Kategori:

Bëhuni gati me Carrie për të bërë debutimin e saj të madh me këtë kukull të modës së Karma’s World Carrie Bautista.

E frymëzuar nga seriali i animuar i Netflix, Carrie vjen me veshjen e saj ngjyrë vjollce, me këpucë super të lezetshme, flokët të lidhura në bisht klasik dhe aksesor të saj të telefonit celular! Koleksioni Botëror i Karma-s për vajza nuk është i plotë pa Carrie Bautista.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 x kukulla e modës Karma’s World Carrie Bautista me aksesor telefoni celular
  • Frymëzuar nga seriali shumë i pëlqyer i animuar i Netflix – Karma’s World
  • Carrie vjen me aksesorin e saj të telefonit celular!
  • Shtoni Carrie Bautista në koleksionin tuaj Karma’s World
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HKN18

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.