Karma’s World Karma Grant 22cm Doll

15.00

SKU: 559142 Kategori: ,

Luaj momentet e preferuara nga Karma’s World me këtë kukull Karma. Adhuruesve do t’i pëlqejnë detajet e saj të karakterit të vërtetë, si flokët e saj kaçurrela dhe veshja me firmë që ajo veshë në serialin e animuar të Netflix.

Përfshihet një aksesor mikrofoni në mënyrë që fëmijët të mund ta ndihmojnë këtë yll aspirues të këndojë të gjitha ëndrrat e saj. Gjithashtu në dispozicion janë miqtë e saj më të mirë, kukullat Winston dhe Switch. Adhuruesit mund të mbledhin të gjithë ekipin!

Secila shitet veçmas, në varësi të disponueshmërisë, shikoni koleksionin në The Entertainer.

Karakteristikat e produktit:

  • Ëndërroni shumë me këtë kukull Karma (8,7 inç) nga seriali i animuar i Netflix, Karma’s World!
  • Ky yll aspirues i repit duket njësoj si personazhi i saj në shfaqje me kaçurrelat e saj të mëdha dhe të bukura dhe veshjen e veçantë që fëmijëve do t’i pëlqejnë dhe njohin.
  • Përfshihet një aksesor mikrofoni për ta ndihmuar atë të këndojë të gjitha ëndrrat e saj dhe skemat e rimës. Gjithashtu në dispozicion janë miqtë e saj më të mirë, kukullat Winston dhe Switch.
  • Adhuruesit mund të rikrijojnë aventurat dhe miqësitë nga Karma’s World.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HHC95

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.