Karma’s World Sing & Rhyme Microphone

13.00

Këndoni me këtë mikrofon lodër (7,7 inç) nga Karma’s World! Shtypni butonin një herë për të bërë duet me Karma teksa ajo këndon një këngë ikonike nga seriali i animuar i Netflix. Ose, shtypni dhe mbani butonin vetëm për ritmin e stilit të lirë dhe këndoni rimat tuaja!

Unaza rreth mikrofonit ndizet në mënyrë që fëmijët të mund të luajnë me role dhe të paraqesin një shfaqje. Ashtu si Karma, fansat mund të gjejnë zërin e tyre dhe ta përdorin atë për të ndryshuar botën!

Karakteristikat e produktit:

  • Mikrofoni rreth 7.7 inç i gjatë
  • Ndizni unazën rreth mikrofonit për të shtuar performancën tuaj!
  • Adhuruesit mund të luajnë role me këtë mikrofon për të qenë njësoj si Karma dhe për të gjetur zërin e tyre për të ndryshuar botën!
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HHP73

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.