Karma’s World Singing Star Karma 22cm Doll

25.00

S’ka stok

SKU: 559145 Kategori:

Fëmijët mund të këndojnë së bashku me Karma! Ajo është nxënësja e talentuar në mënyrë lirike me talent të madh dhe një zemër edhe më të madhe nga Karma’s World e Netflix. Adhuruesit mund ta sjellin atë në jetë me këtë kukull që këndon Karma (8,7 inç).

Ngrini krahun për të dëgjuar këngët e saj dhe këndoni 2 këngë ikonike nga shfaqja! Ajo vjen me aksesorë si mikrofon, ditarin e saj ikonik, kufje dhe një skedar koleksionues që hap një klip muzikor kur luhet në setin e lojës së Transforming Musical Star Stage.

Shikoni pjesën tjetër të koleksionit të disponueshëm në The Entertainer, të shitur veçmas, në varësi të disponueshmërisë,

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo kukull Singing Star Karma (8,7 inç) nga Karma’s World e Netflix sjell në jetë yllin e ri aspirues të repit. Ngrini krahun për të dëgjuar repin e saj dhe këndoni 2 këngë ikonike nga shfaqja!
  • Ajo vjen me aksesorë si mikrofon, ditarin e saj ikonik, kufje, një disk, dhe më shumë.
  • Regjistrimet e koleksionueshme zhbllokojnë një klip muzikor në grupin e lojës së Transforming Musical Star Stage (shitet veçmas). Fansave do t’ju pëlqejë të rrëmbejnë mikrofonin së bashku me këtë kukull Karma dhe të përdorin zërin e tyre për të ndryshuar botën — ashtu si Karma!
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HHC99

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.