Kesho Bath Bomb Bakery

12.00

S’ka stok

SKU: 538117 Kategori:

Shijoni kohën më të ëmbël të zhytjes në banjë me Kesho Make Your Own Bath Bomb Bakery.

Nuk ka asgjë më relaksuese sesa të shijoni një ‘bath bomb’ luksoze në banjë. Ky komplet argëtues ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë kohën tuaj të banjës me argëtuese!

Përdorni kallëpin e donutit dhe ndiqni udhëzimet për të kombinuar përbërësit e Bath Bomb Bakery dhe për të krijuar aksesorë qetësues për kohën e banjës. Mos harroni të shtoni spërkatjet në pjesën e sipërme të ‘bath bombs’ donuts për t’i bërë ato të duken më joshëse.

Shkencë e ëmbël për 8+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS International

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-2842

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.