Kesho Glitter Hair Chalk Studio Set

12.00

Ka stok

SKU: 534319 Kategori:

Ftoni miqtë tuaj për ndryshime magjike me setin e studios me shkumësa flokësh Kesho Glitter!

Ky set fantastik nga Kesho ka gjithçka që ju nevojitet për të krijuar stilet e flokëve që bie në sy dhe në modë. Përdorni shkumësat e flokëve rozë, vjollcë dhe blu për të ndryshuar ngjyrën e pjesëve të tëra të flokëve tuaj.

Shtoni forma dhe dizajne të ftohta në dhjetë ngjyra të tjera të ndritshme dhe të bukura duke i kaluar shkumësat nëpër katër fletët e stencilit të përfshirë.

Zgjidhni një nga tre stilet e shkëlqimit për t’i dhënë flokëve tuaj një prekje të shkëlqyeshme përfundimtare!

Shikoni për sete të tjera të Kesho për të kompletuar pamjen tuaj të re.

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer Number

R65-1977

Our Product Number

534319

Safety Information

Not suitable for children under 36 months