Kesho Lip Gloss Rings Kit

12.00

Ka stok

SKU: 556220 Kategori:

Krijoni dhe dekoroni unazat tuaja të lezetshme të shkëlqyesit të buzëve që mund t’i merrni kudo me Setin e Unazave të Lip Gloss Kesho.

Përzieni, dekoroni dhe stiloni krijimet tuaja unike të shkëlqimit të buzëve. Shtoni ndonjë nga zbukurimet e përfshira me lule ose gurë të çmuar për të dekoruar unazën dhe më pas shtoni një përzierje të shijeve të shkëlqimit të buzëve për të bërë shkëlqimin tuaj të veçantë. Zgjidhni nga shijet e karamele, luleshtrydhe dhe rrush.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 3 unaza që mbushen, 3 shkëlqim buzësh me shije, 1 fletë dekorimi me rrëshirë, 1 fletë dekorimi me gurë të çmuar, 1 shpatull përzierjeje, udhëzime të thjeshta për t’u ndjekur
  • Promovon kreativitetin
  • Shkëlqim buzësh me shije karamele, luleshtrydhe dhe rrush
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

R65-4866

Our Product Number

556220

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

8 – 11