Kesho Mermaid Bath Bomb Set

12.00

Ka stok

SKU: 538114 Kategori:

Shijoni një zhytje magjike gjatë kohës së banjës me setin e Kesho Mermaid bath bombs.

Nuk ka asgjë më relaksuese sesa zhytja në një vaskë me një bath bomb. Shtoni pak magji argëtuese nënujore me Sirenën e këtij seti argëtues të bath bombs

Hidhini pesë bath bombs në formë guaska, ylli, delfini dhe bishti sirene në ujë për t’i parë ato të flluskojnë ndërsa krijojnë një përvojë relaksuese dhe magjike gjatë banjës. Imagjinoni që jeni vetë një sirenë, duke u zhytur në një banjë nënujore!

Një dhuratë super qetësuese për 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-2928

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.