Kesho Noodles Bath Set

8.00

Ka stok

SKU: 538115 Kategori: ,

A ju pëlqen koha e banjës? Atëherë pse të mos shtoni argëtim shtesë me një set banje Kesho Noodles?

Mënyra e përsosur për ta bërë vaskën më argëtuese, këto petë vijnë në shumë ngjyra.

Zgjidhni nga e kuqe, portokalli, e verdhë, blu, vjollcë ose rozë dhe ndriçoni ujin tuaj.

Më argëtuese se aksesorët e zakonshëm të banjës, këto do t’ju ndihmojnë të shtoni shtresa argëtuese në ujë. E gjithë kjo gjatë kohës që ju filloni aventura nënujore me lodrat tuaja.

I pershtatshem per moshat 7+ vjec.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-2813

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.